DĚTI, RODIČE, ŠKOLO!

Moc vám děkujeme za skvělou atmosféru na letošní Zahradní slavnosti. Máme doposud samé pozitivní ohlasy a tak věříme, že jste si slavnost užili stejně jako my.

Ani nevíte, kolik pochybností a trémy předcházelo samotné akci. Naštěstí jsme i díky našim pomocníkům, rádcům a mentorům vše dotáhli do úspěšného konce a mohli s vámi sdílet krásné letní odpoledne.

Blahopřejeme vítězným třídám!

V 1. kategorii, MŠ a přípravná třída, zvítězila třída Motýlků, která si již tento týden užije svoji výhru ve Funparku Žirafa.

Ve 2. kategorii, 1.-4. třídy, zvítězila třída 3.A, která si odhlasovala návštěvu Laser game a svoji výhru si vybere po prázdninách.

Ve 3. kategorii, 5.-9. třídy, zvítězila třída 5.D, která si v září užije únikovou hru.

Absolutním vítězem a držitelem putovního poháru je třída 3.A!!!

Gratulujeme i všem výhercům poukazů do Jumpparku!

Pro ty z vás, kdo si chcete připomenout úterní odpoledne, máme vzpomínkové video :-).

Krásné prázdniny vám všem přeje

váš Spolek Angel
(Alice, Andrea, Maruška)