KVĚTNOVÁ OCHUTNÁVKA

Jak se vám líbí jídla na obrázku? Jedna věc je jistá: chutnalo - dětem i rodičům.

Na poslední letošní ochutnávku šli rodiče pod vedemí Ivany Kovářové s dětmi z 5.C. Tady jsou hlavní body z jejich hodnocení:

Jídlo i pití byly dětmi i rodiči hodnocny pozitivně - zralá rajčat v salátu, měkké maso, lákavý vzhled, dobrá červená řepa, hodně zeleniny.
Obě strany se pozastavovaly nad vývarem v polévce - zdál se jim něčím dochucený/příliš slaný. Jídelna vysvětlila, že jde pouze o silný vývar z hovězího masa, které bylo k rajské. Vývar ve školní jídelně nelze schovávat/zamrazit, proto se buď použije takto silný, nebo je nutné jej část vylít. Jelikož si síly vývaru všimli rodiče i děti, upozorní vedoucí šk. kuchyně paní kuchařky, aby příště vývar přeci jen trochu naředily. (poznámky k síle vývaru se nezávisle objevily i při dřívějších ochutnávkách)

Moc věříme, že i vašim dětem ve školní jídelně povětšinou chutná. A pokud ne, rádi vám dáme šanci vyzkoušet jídlo na vlastní "chuťové buňky" a případně se zasadit o změnu. Na ochutnávky budete nezávazně zváni, pokud pošlete svůj email na bara71@seznam.cz.

Krásné prázdniny přeje Stravovací komise ZŠ a MŠ Angel

Přiložené soubory: