KVĚTNOVÁ OCHUTNÁVKA

Jak se vám líbí jídla na obrázku? Jedna věc je jistá: chutnalo - dětem i rodičům.

Na poslední letošní ochutnávku šli rodiče pod vedemí Ivany Kovářové s dětmi z 5.C. Tady jsou hlavní body z jejich hodnocení:

Jídlo i pití byly dětmi i rodiči hodnocny pozitivně - zralá rajčat v salátu, měkké maso, lákavý vzhled, dobrá červená řepa, hodně zeleniny.
Obě strany se pozastavovaly nad vývarem v polévce - zdál se jim něčím dochucený/příliš slaný. Jídelna vysvětlila, že jde pouze o silný vývar z hovězího masa, které bylo k rajské. Vývar ve školní jídelně nelze schovávat/zamrazit, proto se buď použije takto silný, nebo je nutné jej část vylít. Jelikož si síly vývaru všimli rodiče i děti, upozorní vedoucí šk. kuchyně paní kuchařky, aby příště vývar přeci jen trochu naředily. (poznámky k síle vývaru se nezávisle objevily i při dřívějších ochutnávkách)

Moc věříme, že i vašim dětem ve školní jídelně povětšinou chutná. A pokud ne, rádi vám dáme šanci vyzkoušet jídlo na vlastní "chuťové buňky" a případně se zasadit o změnu. Na ochutnávky budete nezávazně zváni, pokud pošlete svůj email na bara71@seznam.cz.

Krásné prázdniny přeje Stravovací komise ZŠ a MŠ Angel

Přiložené soubory:

Publikován: 28.6.2017

Vytvořil(a): Alice Škvárová

  Kalendář

Středa 23.8.

Hlavní prázdniny

Čtvrtek 24.8.

Hlavní prázdniny

Pátek 25.8.

Hlavní prázdniny

Sobota 26.8.

Hlavní prázdniny

Neděle 27.8.

Hlavní prázdniny

Pondělí 28.8.

Hlavní prázdniny

Úterý 29.8.

Hlavní prázdniny