Cvičenci 1986 - pravidla soutěže

Píše se rok 1986, právě jsi dostal/a od rodičů první jeansy z TUZEXu a vzal/a sis je na první školní den do právě založené školy ZŠ Angelovova, kde jsi díky nim a své rozsáhlé sbírce céček byl/a okamžitě za hvězdu.

S nadsázkou zavzpomínejme na rok 1986 a ukažme Našim dětem jak se v této době žilo.

Připravili jsme pro vás soutěž o odznak zdatnosti a putovní pohár.

PRAVIDLA

• Jednotlivec bojuje o získání odznaku zdatnosti tím, že plní sportovní disciplíny a sbírá body.
  • Rodiče a děti mohou 20.6. přinést dobové předměty do našeho Retro stánku (vystavíme, zaznamenáme a po skončení slavnosti si rozeberete zpět), za které získají pro třídu plusové body do soutěže o putovní pohár Angel. Za jeden přinesený předmět obdrží třída 1 bod, každý žák může obdržet za dobové předměty maximálně 3 body (tj. max 3 ks/dítě).
  • Každý z účastníků si před začátkem hry vyzvedne na Info stánku účastnickou kartu, která bude obsahovat: Jméno účastníka, třídu, výčet jednotlivých disciplín s bodovým ohodnocením a speciální částí pro účast rodičů.
  • Maximální počet bodů pro získání odznaku: 65b
  1. kategorie: MŠ a přípravka    min. 15 b
  2. kategorie: 1-4. třída              min. 25 b
  3. kategorie: 4-9. třída              min. 35 b
  • Rodiče mohou taktéž přidat body do celkové mezitřídní bodové soutěže o pohár Angel. Mohou tak učinit následujícím způsobem:

- DOBOVÝ PRVEK - rodič přijde na akci alespoň částečně oblečen do oděvu z příslušné doby
    - VZDUCHOVKA - rodič střílí vzduchovkou na 4 sklopné terče
    - DŘEPY - rodič vykonává největší možný počet dřepů kterého je vkuse schopen
    - CÉČKA - maminky pro sobě hrají, kdo hodí blíže čáry, na 3 hody
    - KULIČKY - tatínkové cvrnka jí 3 kuličky do důlku

POZOR ! Rodiče hrají za každé své dítě, výsledky se zaznamenávají na kartu dítěte !!!

• Po absolvování všech disciplín účastník odevzdá svou herní kartu na centrálu, kde bude počet bodů zaznamenán do celkového bodového zisku jeho třídy, včetně bodů získaných rodiči.
  • V případě pokusu žáka o přepsání jakékoliv bodové hodnoty v herní kartě ztrácí jeho karta veškeré body.
  • Po odevzdání všech karet centrála vyhodnotí vítěze jednotlivců, i vítěze mezi třídní hry o pohár Angel.
  • Pro získání bronzového odznaku je nutné dosáhnout minimálního počtu bodů dle dané kategorie (uvedeno výše).
  • Soutěž bude ukončena v 17:00, vyhlášení nejúspěšnějších jednotlivců a mezitřídního poháru proběhne v 17:30.

VÝHRY

Výherce 1. kategorie - získá návštěvu v zábavním parku funpark Žirafa/Beckiland

Výherce 2. kategorie - získá návštěvu v laser game centru nebo únikovou hru pro celou třídu (dle třídního hlasování)

Výherce 3. kategorie - získá návštěvu v laser game centru nebo únikovou hru pro celou třídu (dle třídního hlasování)

Absolutní vítěz navíc získá Putovní pohár ANGEL !!!

Moc se těšíme na skvělé odpoledne, které bude navíc zakončeno společným vypouštěním balónků a táborákem.

Publikován: 25.5.2017

Naposled upraven: 29.5.2017