Zahradní slavnost - bodování za retropředměty a dotazy z ankety

Předměty z 80. let, za které děti mohou získat až 3 body pro svoji třídu do soutěže tříd vyhlášené se Zahradní slavností, budete moci nosit v úterý od rána na recepci školy.

Anketa s dotazy na dobu před 30ti lety, 1 bod za dítě do bodování tříd, bude uzavřena v neděli 18.6. o půlnoci.

Od otevření hlavní budovy v úterý 20.6. bude na recepci připraven tým pomocníků, kteří se o vaše retropředměty postarají. Všechny přinesené předměty budou oštítkovány, zaevidovány, body budou přiděleny do správné třídy a ty nejzajímavější z nich si budete moci prohlédnout odpoledne na zahradní slavnosti na výstavce v Retrostánku. Předměty můžete odevzdávat od rána až do 14 hodin na recepci, mezi 14. a 15. hodinou pak přímo u retrostánku na hřišti ŠD.

Děti z budovy Mladenovova, Rakovského a MŠ své předměty budou nosit na své budovy, informace již proběhla nebo v nejbližší době proběhne.

Vyzvednutí vystavených předmětů je možné po skončení slavnosti, ostatní retropředměty si pak můžete vyzvednout další den opět na recepci školy, v čase 8-8:30 a o velké přestávce.

Publikován: 15.6.2017

Vytvořil(a): Andrea Melzerová