skolni tyden 19.-23.6.

Vazeni rodice,

opet se ozyvam s informacemi o prubehu dalsiho skolni tydne.

V pondeli a v utery s detmi uzavreme znamky, ti kteri meli sanci jeste neco opravit to vi a budou tyto dva dny prozkouseni.

V utery vecer by v ZK mely byt napsany ty znamky, ktere detem dam na vysvedceni, muzete se tedy podivat.

V utery nas ceka velka skolni akce ZAHRADNI SLAVNOST.  S podrobnejsimi informacemi ohledne organizace se vam jeste ozvu v pondeli.
Nicmene, moc se primlouvame za zapojeni se do aktivit. Prvni vec, za kterou muzeme jako trida ziskat body je retro predmet. Tento predmet ma byt donesen rano do ZS, kde bude zaevidovan a posleze vystaven primo na slavnosti.

Ve stredu se budeme venovat uklidu tridy - prosim dejte detem tasku na jejich veci, zacnou je postupne nosit domu. Take se primlouvam na predpripraveni ucebnic. Budeme je odevzdavat v pristim tydnu a je potreba vygumovat napsane poznamky.

Ve ctvrtek bude MOZAIKA na tema Voda kolem nas. Rozhodli jsme se navstivit Morsky svet na prazskem Vystavisti. Mame tam objednanou komentovanou prohlidku, budeme lustit sifry a podivame se na film o morskych zivocisich.
Poprosim vas o vstupne Kc 135,--

V patek se budeme opet venovat uklidu a priprave na setkani s vami rodici.
Puvodni plan  "vylet na Karstejn" jsme zrusili z duvodu navstevy Morskeho sveta. Navic nas deti informovaly, ze v minulem roce jiz Karlstejn navstivily.

S vasim laskavym dovolenim nebudu jiz vypisovat nas program do tydennich planu, vzhledem k jejich koncepci, se to tam spatne vpisuje...

Hezky zbytek vikendu

Publikován: 18.6.2017