Projekt EDUGATE

Škola je zapojena do mezinárodního projektu na podporu multijazyčného vzdělávání EDUGATE.

Cílem tohoto projektu je zlepšit didaktické dovednosti učitelů pracujících s dětmi v raném věku v oblasti mnohojazyčného vzdělávání.
  

Koordinátorskou institucí tohoto projektu je Municipality Piacenza v Itálii. Partnerským institucemi jsou kromě Základní školy a mateřské školy ANGEL v Praze 12 také Università degli Studi di Milano-Bicocca, Itálie, Municipality of Krasne, Polsko, Education, Culture and Sports Department of Riga City, Lotyšsko, Gothenburg University, Švédsko a FINI institute, Slovinsko.

Cílovou skupinou projektu jsou učitelé a lidé zabývající se problematikou raného vzdělávání. Projektové výstupy budou v rámci České šířeny také mezi univerzity, zástupce MŠMT a zástupce mateřských a jazykových škol. V každé partnerské zemi proběhne v období seminář, kde budou představeny výstupy projektu institucím zabývajícím se raným vzděláváním. Tyto výstupy plánuje škola nabídnout ostatním školám na Praze 12 a společně sdílet zkušenosti z podpory mnohojazyčného vzdělávání v raném věku.

 

Publikován: 3.7.2017

Vytvořil(a): Marie Horčičková

  Kalendář

Středa 23.8.

Hlavní prázdniny

Čtvrtek 24.8.

Hlavní prázdniny

Pátek 25.8.

Hlavní prázdniny

Sobota 26.8.

Hlavní prázdniny

Neděle 27.8.

Hlavní prázdniny

Pondělí 28.8.

Hlavní prázdniny

Úterý 29.8.

Hlavní prázdniny