McDonald´s cup 2024

3.místo v Praze

McDonald´s cup 2024

Historické umístění!

Žáci naší školy dosáhli krásného výsledku v turnaji kategorie 1-3.tříd. Z celkového počtu 170 přihlášených pražských škol jsme se umístili na 3. místě.

Z okresního kola jsme přes semifinále postoupili až do celopražského finále, ve kterém se  25. 5. 2024 na hřišti ABC Braník utkalo 8 nejlepších týmů.

Základní skupinu jsme ovládli a postoupili do finálových bojů, ve kterých jsme bohužel prohráli v utkání s loňským vítězem republiky 1:3.

Náš tým ale skvěle zabojoval v zápase o třetí místo a chlapci nad soupeřem vyhráli 4:1. Konečným výsledkem je pak krásné třetí místo, které znovu posunulo historické umístění naší školy. Vloni  stejný výkon předvedli  žáci v kategorii 4-5.tříd.

Gratulujeme a děkujeme všem reprezentantům naší školy za skvěle odvedenou  práci.

Publikován: 24.5.2024

Vytvořil(a): Josef Vůjta