Sportovně zábavné odpoledne v družině na Angelce

V pátek 20.9. se v družině na budově Angel konala sportovně zábavná akce. Děti si vyzkoušely skákání v pytlích, slalom s hokejkou a míčkem mezi kuželi, házení kroužků na cíl, závodily s kyblíčky naplněnými vodou, při chůzi ve dvojici se svázanýma vnitřníma nohama musely děti zkoordinovat pohyb ve dvojici a spolupracovat. Děti také hádaly hádanky, doplňovaly chybějící slovo do přísloví, hledaly dvojice pohádkových postav nebo skládaly písmeno ze čtyř dílů.
Počasí nám vyšlo a všichni si odpoledne krásně užili.

Fotky z akce najdete zde.

Publikován: 25.9.2024

Vytvořil(a): Jana Prášilová