Přípravné kurzy CERMAT pro 7. a 9. třídy
Začátek kurzu 9.10., konec 19.4.2024

• Cena: u agentury
  • Určeno pro: ZŠ (7. třídy a 9. třídy)
  • Místo konání: Angelovova
  • Platba hrazena: Lektorovi
  • Lektoři: lektoři agentury Bavito.cz

Konec kurzů upřesní externí agentura - u některých proběhne náhrada lekcí

Milí uchazeči 7. a 9. ročníků. Nabízíme Vám možnost Přípravných kurzů od 9.října od agentury BAVITO. Kurzy by probíhaly v prostorách naší školy, učebna bude upřesněna agenturou, pokud se kurzy otevřou. Veškeré podrobné informace naleznete níže.

Telefon na agenturu: 608 877 120

email: bavito.cz@seznam.cz

Přípravné kurzy CERMAT pro ZŠ

NABÍDKA PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Nabízíme do škol přijímačky nanečisto, jak z českého jazyka, tak z matematiky.

1. pololetí začínáme v týdnu od 9. října  do 17. prosince -  1x 60 minut ČJ, 1x 60 minut M (10 hodin matematiky a 10 hodiny českého jazyka).
2. pololetí začínáme v týdnu od 1. ledna do 5. dubna - 1x 60 minut ČJ, 1x 60 minut M (14 hodin matematiky a 14 hodin českého jazyka).

1 vyučovací hodina trvá 60 minut. Předposlední vyučování ve druhém pololetí se bude dělat test nanečisto - tedy hodina ČJ bude trvat 60 minut a hodina M 70 minut.

Agentura nabízí  MAT i ČJ  samostatně či dohromady oba předměty v návaznosti.

Informace, přihlašování, sraz uchazečů na kurz i platby se řeší přímo s agenturou.
zde odkaz:

Specifické podmínky:

Pozor!
tento kroužek je externí - vede jej agentura, resp. externí lektor. KC je pouze zprostředkovatelem přihlášek. Veškerá další komunikace bude vedena výhradně mezi lektorem a zákonným zástupcem. Oznámení případných změn – rušení hodiny, změna času, místa konání, platba kurzu apod. jsou v kompetenci a v povinnostech pořadatele kurzu. Po skončení kroužku lektor/ka kurzu rozdává samostatně žáky dle pokynů zákonných zástupců.