Komunitní centrum ZŠ a MŠ ANGEL

Komunitní centrum (KC) připravuje pro děti i dospělé širokou nabídku zájmových aktivit. Nabídka kurzů je každoročně aktualizována.

Komunitní centrum bylo zřízeno při ZŠ a MŠ ANGEL v Praze 12. Bylo vytvořeno, aby obohacovalo život školy, ale i dalších mimoškolních uchazečů, kteří mají zájem o pestrou vzdělávací, sportovní a zájmovou činnost.

Nabízené kurzy v KC jsou vybírány dle zájmů dětí a široké veřejnosti. Mezi oblíbené patří výuka cizích jazyků, tvořivé kurzy, vědecký kroužek, počítačové kurzy či kurzy sportovních a tanečních aktivit.

KC je místo, které se snaží prostřednictvím širokého spektra nabízených aktivit přispívat ke kvalitnímu trávení volného času dětí, rozvíjí a obohacuje jejich společenský a kulturní život.

Velké oblibě se těší i Žákovský parlament, který s KC úzce spolupracuje. Zástupci tříd se zde pravidelně setkávají a plánují různé celoškolní akce jako například ANGEL má talent, Drakiáda nebo Den tance.

Publikována: 23.4.2015

Naposled upravena: 9.5.2015