Kontakty

Ředitelka školy

PaedDr. Iva Cichoňová
Ředitelka školy, Výchovný poradce pro kariérové poradenství

777 292 124

Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Každý den v předem dohodnutém termínu
Doplňková funkce: Výchovný poradce pro kariérové poradenství
Telefon 2: 261 397 121
Iva Cichoňová

Zástupkyně ředitelky pro MŠ

Mgr. Eva Veselá
Zástupkyně ředitelky pro MŠ, třída Včeličky

261 397 113, 778 448 398

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: třída Včeličky
Email 2:
Telefon 2: 735 195 980
Eva Veselá

Zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň ZŠ

PaedDr. Dana Osvaldová
Zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň ZŠ, Školní speciální pedagog, člen školské rady za pedagogické pracovníky

261 397 123

Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: každý den v předem domluveném termínu
Doplňková funkce: Školní speciální pedagog, člen školské rady za pedagogické pracovníky
Dana Osvaldová

Zástupkyně ředitelky pro 2. stupeň ZŠ

PhDr. Tereza Odcházelová, Ph.D.
Zástupkyně ředitelky pro 2. stupeň ZŠ

261 397 119

Umístění: Budova Angelovova
Tereza Odcházelová

Zástupkyně ředitelky pro jazykové vzdělávání

Mgr. Marie Horčičková
Zástupkyně ředitelky pro jazykové vzdělávání, Metodik bilingvního vzdělávání

261 397 120

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Metodik bilingvního vzdělávání
Marie Horčičková

Vedoucí školní družiny

Jana Prášilová
Vedoucí školní družiny, ŠD 4. A, B

Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Doplňková funkce: ŠD 4. A, B
Jana Prášilová

Školní psycholog

Mgr. et Mgr. Kostadin Petrov Panushev
Školní psycholog

261 397 117

Umístění: Budova Angelovova, třetí patro nad recepcí
Konzultace: PO-ČT: 7:30 - 15:30 hod., rodiče po předchozím objednání

Koordinátor Komunitního centra

Veronika Hanušová
Koordinátor Komunitního centra

Umístění: Budova Angelovova - Komunitní centrum
Veronika Hanušová

Ekonomka

Jana Karlíková
Ekonomka

Umístění: Budova Angelovova
Jana Karlíková

Hospodářka

Renata Hlavešová
Hospodářka

Umístění: Budova Angelovova

Vedoucí školní jídelny

Jana Korytářová
Vedoucí školní jídelny

Umístění: Budova Angelovova - Školní jídelna
Jana Korytářová

Učitel/ka MŠ

Marta Andrlová
Učitel/ka MŠ, Třída Školička
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: Třída Školička
Alison Braid
Učitel/ka MŠ
Lenka Durchánková, Dis.
Učitel/ka MŠ

Umístění: Mateřská/Rodičovská dovolená
Lenka Durchánková
Alwin Fernandez
Učitel/ka MŠ, třída Berušky; rodilý mluvčí (Aj), učitel ZŠ

Umístění: Budova Hasova (MŠ) a Angelovova (ZŠ)
Doplňková funkce: třída Berušky; rodilý mluvčí (Aj), učitel ZŠ
Alwin Fernandez
Mahulena Forest
Učitel/ka MŠ, třída Motýlci; rodilá mluvčí (Aj), učitelka ZŠ

Umístění: Budova Hasova (MŠ) a Angelovova (ZŠ)
Doplňková funkce: třída Motýlci; rodilá mluvčí (Aj), učitelka ZŠ
Email 2:
Mahulena Forest
Bc. Lenka Gruntová
Učitel/ka MŠ, třída Motýlci

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: třída Motýlci
Lenka Gruntová
Amy Hayhurst
Učitel/ka MŠ, třída Motýlci; Rodilá mluvčí (Aj), učitelka ZŠ

Umístění: Budova Hasova (MŠ) a Angelovova
Doplňková funkce: třída Motýlci; Rodilá mluvčí (Aj), učitelka ZŠ
Email 2:
Ing. Barbora Hrušková
Učitel/ka MŠ, třída Včeličky

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: třída Včeličky
Barbora Hrušková
Bc. Šárka Johanisová
Učitel/ka MŠ, třída Motýlci, lektorka Máma, táta a já - Klub pro batolata

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: třída Motýlci, lektorka Máma, táta a já - Klub pro batolata
Email 2:
Šárka Johanisová
Renata Maštalířová
Učitel/ka MŠ, třídy Berušky, Motýlci

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: třídy Berušky, Motýlci
Email 2:
Renata Maštalířová
Kateřina Rybářová
Učitel/ka MŠ, Třída Berušky

Umístění: Budova Hasova
Doplňková funkce: Třída Berušky
Email 2:
Kateřina Rybářová
Renáta Škodová
Učitel/ka MŠ, třída Školička

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: třída Školička
Email 2:
Renáta Škodová
Eva Suková
Učitel/ka MŠ, třída Berušky

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: třída Berušky
Email 2:
Eva Suková
Hana Uhrová
Učitel/ka MŠ, třída Včeličky

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: třída Včeličky
Email 2:
Hana Uhrová

Učitel/ka ZŠ

Mgr. Edita Bendová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 8. B
Umístění: Budova Angelovova
Edita Bendová
Mgr. Vladimír Bílek
Učitel/ka ZŠ, Administrátor školního webu

Třída: 6. B
Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Doplňková funkce: Administrátor školního webu
Mgr. Blanka Bouchnerová
Učitel/ka ZŠ, člen školské rady za pedagogické pracovníky

Třída: 9. A
Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: člen školské rady za pedagogické pracovníky
Blanka Bouchnerová
Mgr. Milena Chramostová
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Denny Coles
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Mgr. Eva Cupalová
Učitel/ka ZŠ

731119321

Třída: 5. E
Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Po domluvě.
Eva Cupalová
Mgr. Kateřina Dragomirecká
Učitel/ka ZŠ

Třída: 5. A
Umístění: Budova Angelovova
Kateřina Dragomirecká
Jindřich Dušek
Učitel/ka ZŠ

Třída: 7. D
Umístění: Budova Angelovova
Jindřich Dušek
Mgr. Jana Dvořáková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 3. A
Umístění: Budova Angelovova
Jana Dvořáková
Filip Dyntar
Učitel/ka ZŠ

Třída: 4. D
Umístění: Budova Angelovova
Nadima El-Khalafawi
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Nadima El-Khalafawi
Mgr. Gabriela Guevara
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Šj)

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Šj)
Bc. Jan Háček
Učitel/ka ZŠ, asistent žáka, správce iPadové učebny

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: asistent žáka, správce iPadové učebny
Jan Háček
Lucie Hálová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 2. B
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Zora Houdková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 6. D
Umístění: Budova Angelovova
Zora Houdková
Mgr. Soňa Hrušková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 2. E
Umístění: Budova Mladenovova
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Mgr. Irena Jirková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 8. A
Umístění: Budova Angelovova; 2. patro (schodiště u recepce), u třídy 8. A
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě
Irena Jirková
Mgr. Kamila Jírová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 1. B
Umístění: Budova Rakovského
Lindsay Kawecki
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Lindsay Kawecki
Francesca Key
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Mgr. Mirka Kimminichová
Učitel/ka ZŠ, Třídní učitelka přípravné třídy

Umístění: Mladenovova
Doplňková funkce: Třídní učitelka přípravné třídy
Zuzana Klain
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)

Umístění: Budova Angelovova, Mladenovova
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Zuzana Klain
Mgr. Sylva Klubalová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 2. C
Umístění: Budova Angelovova
Sylva Klubalová
Mgr. Petra Kohoutová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 9. C
Umístění: Budova Angelovova
Petra Kohoutová
Mgr. Markéta Kovandová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 4. B
Umístění: Budova Angelovova
Markéta Kovandová
Petra Kučerová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 4. E
Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Dana Kuchaříková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 7. C
Umístění: Budova Angelovova, 1. patro nad recepcí
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě
Dana Kuchaříková
Mgr. Alena Kuželíková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 1. E
Umístění: Budova Mladenovova
Alena Kuželíková
PhDr. Zdeněk Lauermann
Učitel/ka ZŠ

Třída: 6. A
Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Po předchozí domluvě (prosím komunikovat prostřednictvím E-mailu) kterýkoli pracovní den v 7:45.
Zdeněk Lauermann
Mgr. Michal Lokaj
Učitel/ka ZŠ, Školní metodik prevence, Koordinátor pro vzdělávání cizinců

Třída: 8. C
Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Školní metodik prevence, Koordinátor pro vzdělávání cizinců
Michal Lokaj
Mgr. Dagmar Malá
Učitel/ka ZŠ

Ivana Nachlingerová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 3. E
Umístění: Budova Mladenovova
Ivana Nachlingerová
Pavol Niezgodzký
Učitel/ka ZŠ

721536513

Umístění: Budova Angelovova
Pavol Niezgodzký
Mr Daniel Noah
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova, 3. patro
Daniel Noah
Lenka Pařízková, M.Ed.
Učitel/ka ZŠ

Třída: 1. A
Umístění: Budova Rakovského
Lenka Pařízková
Mgr Iva Partridge
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Stacey Peroš
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Stacey Peroš
Milena Pouchová, PhD.
Učitel/ka ZŠ

Třída: 7. A
Umístění: Budova Angelovova, 3. patro, kabinet přírodopisu
Milena Pouchová
Mgr. Šárka Ratajová
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Šárka Ratajová
Marie Samková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 3. C
Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Po předchozí domluvě
Marie Samková
Mgr. Zbyněk Samšuk
Učitel/ka ZŠ

737970656

Třída: 5. C
Umístění: Budova Angelovova
Zbyněk Samšuk
Mgr. Jana Šenkyříková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 5. D
Umístění: Budova Angelovova
Jana Šenkyříková
Mgr. Dagmar Smatanová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 3. F
Umístění: Budova Mladenovova
Dagmar Smatanová
Mgr. Jitka Soukupová
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Mgr. Ester Špačková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 9. B
Umístění: Budova Angelovova
Ester Špačková
Mgr. Lenka Špačková
Učitel/ka ZŠ

Umístění: Budova Angelovova
Lenka Špačková
Jana Šperlová
Učitel/ka ZŠ

+420 608 900 994

Třída: 1. D
Umístění: Budova Rakovského
Mgr. Tomáš Stehno
Učitel/ka ZŠ

Třída: 6. C
Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Po předchozí e-mailové domluvě.
Tomáš Stehno
Mgr. Kateřina Štěrbíková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 3. D
Umístění: Budova Mladenovova
Kateřina Štěrbíková
Hope Subak Kašpar
Učitel/ka ZŠ, rodilá mluvčí (Aj)

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: rodilá mluvčí (Aj)
Hope Subak Kašpar
Mgr. Jana Suchá
Učitel/ka ZŠ

Třída: 2. D
Umístění: Budova Mladenovova
Mgr. Zdeňka Švecová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 5. B
Umístění: Budova Angelovova
Konzultace: Po předchozí domluvě.
Zdeňka Švecová
Mgr. Barbora Tomášková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 4. A
Umístění: Budova Angelovova
Barbora Tomášková
Mgr. Jana Valešová
Učitel/ka ZŠ

Mgr. Soňa Vlasáková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 1. C
Umístění: Budova Rakovského
Mgr. Kateřina Vodičková
Učitel/ka ZŠ

Třída: 4. C
Umístění: Budova Angelovova
Kateřina Vodičková
Josef Vůjta
Učitel/ka ZŠ, Asistent, IT technik

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Asistent, IT technik
Email 2:
Josef Vůjta
Mgr. Jana Zachová
Učitel/ka ZŠ

Třída: 3. B
Umístění: Budova Angelovova
Jana Zachová
Mgr. Ondřej Zadrobílek
Učitel/ka ZŠ

Třída: 7. B
Umístění: Budova Angelovova
Ondřej Zadrobílek
Mgr. Vendula Zubatá
Učitel/ka ZŠ

Třída: 2. A
Umístění: Budova Angelovova
Vendula Zubatá

Asistent/ka, Vychovatel/ka

Martina Balcarová, DiS.
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Mladenovova
Maruše Bednaříková
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova
Maruše Bednaříková
Jitka Christianová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Mladenovova
Jitka Christianová
Helena Fabiánová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Mladenovova
Helena Fabiánová
Jakub Hájek, DiS.
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova
Jakub Hájek
Pavla Hendrychová
Asistent/ka, Vychovatel/ka, Asistent pedagoga

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Asistent pedagoga
Monika Hlavová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Rakovského
Bc. Erika Kornhäuserová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Svatava Kostelníková
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Rakovského
Svatava Kostelníková
Jaroslava Levorová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Rakovského
Jaroslava Levorová
Zdeňka Majerovová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Mladenovova
Zdeňka Majerovová
Jana Němečková
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Mladenovova
Jana Němečková
Olga Rohnová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova
Olga Rohnová
Kateřina Šilerová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova
Kateřina Šilerová
Lucia Sojková
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Rakovského
Ilona Tichá
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova
Ilona Tichá
Ing. Iva Volfová
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Monika Výborná
Asistent/ka, Vychovatel/ka

Umístění: Budova Angelovova

Provozní zaměstnanci MŠ

Irena Fendrychová
Provozní zaměstnanci MŠ, kuchařka
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: kuchařka
Irena Fendrychová
Petra Lakotová
Provozní zaměstnanci MŠ
Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Petra Lakotová
Kateřina Vobořilová
Provozní zaměstnanci MŠ, školnice

Umístění: Budova Hasova (MŠ)
Doplňková funkce: školnice
Kateřina Vobořilová

Provozní zaměstnanci ZŠ

Vítězslav Novotný
Provozní zaměstnanci ZŠ, Školník

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Školník
Vítězslav Novotný
Ludmila Šmejkalová
Provozní zaměstnanci ZŠ, Recepční

Umístění: Budova Angelovova - recepce
Doplňková funkce: Recepční
Ludmila Šmejkalová

Nezařazené

František Adámek
Člen školské rady za zřizovatele

Ilona Bakovská
Účetní

Umístění: Budova Angelovova
Doplňková funkce: Účetní
Ilona Bakovská
Verona Ballay
Člen školské rady za zřizovatele

Zuzana Filipová
Člen školské rady za zákonné zástupce žáků

Martin Jásenský
Předseda školské rady, člen školské rady za zákonné zástupce žáků

  Kalendář

Pátek 30.6.

Konec 2. pololetí

Konec 2. pololetí školního roku 2016/2017

Sobota 1.7.

Hlavní prázdniny

Neděle 2.7.

Hlavní prázdniny

Pondělí 3.7.

Hlavní prázdniny