Provoz školní družiny ve školním roce 2016/2017

RANNÍ DRUŽINA

Oddělení ranní ŠD pro zapsané žáky do školní družiny je v provozu od 6,30 v prostorách určených v budově Angelovova. Příchod dětí je možný do 7,40. V pozdějších hodinách nebude již dítě do ranní ŠD přijato z důvodu organizace převádění dětí na budovy Rakovského a Mladenovova. Žák musí být zákonným zástupcem osobně předán do ranní ŠD službu konající vychovatelce!

Ranní ŠD pro žáky z budovy Angelovova

Žáci z ranní družiny, kteří mají kmenovou třídu na budově Angelovova, jsou převáděni pověřeným pedagogickým pracovníkem, zpravidla vychovatelkou konající službu v ranní ŠD ke společným šatnám v 7,50.

Ranní ŠD pro žáky z budovy Mladenovova

Žáci z ranní družiny, kteří mají kmenovou třídu na budově Mladenovova, jsou převáděni pověřeným pedagogickým pracovníkem, zpravidla vychovatelkou konající službu v ranní ŠD. Odchod v 7,40. Příchod na budovu Mladenovova do 8,00.

Ranní ŠD pro žáky z budovy Rakovského

Děti z ranní ŠD, kteří mají kmenovou třídu na budově Rakovského, jsou převáděni pověřeným pedagogickým pracovníkem. Odchod z budovy Angelovova v 7,40. Příchod na budovu Rakovského do 8,00.

ODPOLEDNÍ DRUŽINA

Budova Angelovova

Provoz odpolední ŠD na budově Angelovova: účastníci ŠD 1.-3.tříd zpravidla zůstávají do 14,45 hodin ve svých kmenových třídách. Účastníci ŠD 4.tříd jsou po vyučování převáděni do společných prostor ŠD 4.tříd.

V 15,00 hodin jsou žáci ŠD 1.-3.tříd předáváni do společného oddělení ŠD na budově Angelovova. Provoz ŠD na budově Angelovova končí v 17,00 hodin.

Budova Mladenovova

Provoz odpolední ŠD na budově Mladenovova: účastníci ŠD zpravidla zůstávají do 14,45 hodin ve svých kmenových třídách. V 15,00 hodin jsou předáváni do společného oddělení ŠD jednotlivých ročníků. V 16,00 hodin jsou žáci předáváni podle jmenného seznamu do společné ŠD. Provoz ŠD na budově Mladenovova končí v 17,00 hodin.

Budova Rakovského

Provoz odpolední ŠD na budově Rakovského: účastníci ŠD zpravidla zůstávají do 14,45 hodin ve svých kmenových třídách. Poté s pedagogickým doprovodem přecházejí do společné družiny na budovu Angelovova. Provoz ŠD na budově Angelovova končí v 17,00 hodin.

Publikována: 18.4.2015

Naposled upravena: 20.9.2016