Nová akce ŽP

Žákovský parlament hlásí, že na měsíc únor 2024 byla odhlasována valentýnská celoškolní akce
VALENTÝNSKÝ FOTOKOUTEK   a VALENTÝNSKÝ POŠŤÁK.

K akci fotokoutek můžete přispět srdíčkem do velikosti A4, pokud nám je zanecháte na recepci v přiložené krabici.  Po jarních prázdninách sestavíme foto pozadí a opět se budeme moci vyfotit v prostorách před jídelnou.

Akce Valentýnský pošťák bude probíhat na všech budovách.
Včas vás informujeme o umístění valentýnských schránek. Do schránek bude možno vhodit psaníčko opatřené jménem a třídou adresáta. Pošťáci potom na den sv. Valentýna, tedy 14.2. psaníčka roznesou.

Těšíme se na tuto akci.
Váš školní parlament